• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-22455948

عکاسی گردشگری

در دنیای امروز حتی گاهی بدون سفر کردن هم می‌شود سفر کرد. کافی است سری به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همچون اینیستاگرام بزنید تا زیباترین و متفاوت‌ترین انواع سفرهای تصویری را تجربه کنید. در جهان امروز مردم به شکلی متفاوت تجربیات و خاطرات خود را جاودانه کرده و حتی آن را با افراد دیگر در اقصی نقاط جهان به اشتراک می‌گذارند. اما در این میان یک مشکل، یا شاید بهتر است بگوییم یک ویژگی خاص وجود دارد.

بیشتر افردا در سفر به یک نقطه‌ی به خصوص، یک بنای تاریخی و یک مقصد گردشگری معروف، به سراغ ثبت همان چشم‌اندازهایی می‌روند که بسیاری دیگر نیز همان را پیش‌تر ثبت و ضبط کرده‌اند. به همین دلیل اغلب شاهد تصاویری شبیه به هم از بناهای دیدنی و معروف جهان هستیم. اما گاهی رویدادها دست به دست هم می‌دهند تا شاهد تولد ایده‌ای جدید باشیم و این بار هم نوبت دنیای عکاسی از چشم‌اندازهای گردشگری است که با حضور عکاسی خوش ذوق و متفاوت اندیش، شاهد ثبت تصاویری جالب توجه باشد.

اجرای دوره‌های ویژه عکاسی گردشگی همراه با گواهی پایان دوره ویژه نوروز ۱۴۰۰ در نقاط تاریخی تهران همراه با اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی 

 پایان ثبت نام ۲۵ اسفند ۱۳۹۹

 

عکاسی پرتره و هنری

پرتره چیست؟

پرتره،در واقع به نقاشی یا عکس یا تصویری از صورت یک شخص گفته میشود که بوسیله این تصویر قصد دارند ماهیت یا شخصیت شخص را نمایش دهند. پرتره در لغت به معنی تصویر، نقاشی، مجسمه، پیکره و …. است و در شکل اختصاصی آن به مجسمه ی صورت، تصویر صورت، عکس صورت و مجسمه ی نیم تنه، اطلاق می شود.

ادامه مطلب...

انواع تولیدات

خدمات سایت

تصویربرداری از سمینارها و جلسات

فیلمبرداری همایش ،کنفرانس ،سمینار

در هر یک از همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارهایی که برگزار می شود جمعی از اندیشمندان ، بزرگان و متخصصین و نخبگان حضور دارند . بنابراین هر سمینار یا کنفرانس مربوط به یک مرکز علمی معتبر و با جمع مهمی از بهترین متخصصین از ادارات و شرکت هاست . این افراد بر اساس رویکرد های حرفه ای گرد هم می آیند تا در بستری مناسب برخی مسائل و مشکلات را بررسی و راه حل هایی را ارائه کنند و دیگران را نیز در جریان امور قرار دهند. اطلاعات بیشتر تماس با22455948.