• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-22455948

تکنیک کروماکی

کروماکی (Chroma key) تکنیکی است که در فیلم برداری و همچنین در عکاسی برای جایگزینی بخشی از تصویر با یک تصویر جدید استفاده می شود ، از این تکنیک معمولاً برای جایگزینی یک پس زمینه رنگی با تصویری متفاوت استفاده می شود.

 

 

این تکنیک از حقه های سینمایی می باشد که اوایل شروع استودیوهای فیلمسازی اولین‌بار توسط George Albert Smith در سال‌ 1898 مورد استفاده قرار گرفت. این تکنیک در بسیاری از زمینه‌ها به کثرت مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال رسانه‌های خبری، بازی‌های ویدیویی، فیلم های سینمایی، تیزرهای تبلیغاتی، کلیپ ها و …

تصویربرداری کروماکی با خاصیت جداسازی محدوده اطراف سوژه اصلی از پس‌زمینه تک رنگ به شما این امکان را می دهد تا به صورت جداگانه پس‌زمینه‌ها و موقعیت‌ها را باهم ترکیب کنید و یک تصویر واقع‌گرایانه برای بیینده و مخاطب خود بسازید.

استودیو مروارید آمادگی دارد امکان استفاده از تجهیزات کروماکی را در مواردی از قبیل ضبط کلاس آفلاین و برنامه های تجاری و تبلیغاتی فراهم آورد. اطلاعات بیشتر در تماس با ما

انواع تولیدات

خدمات سایت

تصویربرداری از سمینارها و جلسات

فیلمبرداری همایش ،کنفرانس ،سمینار

در هر یک از همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارهایی که برگزار می شود جمعی از اندیشمندان ، بزرگان و متخصصین و نخبگان حضور دارند . بنابراین هر سمینار یا کنفرانس مربوط به یک مرکز علمی معتبر و با جمع مهمی از بهترین متخصصین از ادارات و شرکت هاست . این افراد بر اساس رویکرد های حرفه ای گرد هم می آیند تا در بستری مناسب برخی مسائل و مشکلات را بررسی و راه حل هایی را ارائه کنند و دیگران را نیز در جریان امور قرار دهند. اطلاعات بیشتر تماس با22455948.